Nowości
A A A

Witaj HD czyli kanały HD z telewizji N już w TP

2011-06-01 16:19:40, Mariusz Koryszewski
Telekomunikacja Polska 1 czerwca wprowadziła do swojej oferty nowy pakiet TV o nazwie Witaj HD. Znalazły się w nim kanały dostępne do tej pory w telewizji N. Pakiet Witaj HD zawiera obecnie 8 kanałów.
Pisaliśmy już o tym, że TP zamierza wprowadzić kanały N do swojej oferty telewizyjnej. Teraz słowo stało się ostatecznie ciałem.

Osiem kanałów HD w Witaj HD

W skład pakietu Witaj HD wchodzi wchodzi (poza kanałami w standardowej rozdzielczości) osiem kanałów w jakości HD. Są to TVN HD, TVN HD+1, TVP HD, BBC HD, MGM HD, AXN HD, Eurosport HD oraz Nat Geo Wild.

Jakie ekskluzywne kanały z telewizji N trafiły do TP?

Ekskluzywne kanały HD, które N miała na wyłączność (a które teraz pozyskała TP) to nSport (m.in Liga Mistrzów) MGM HD (klasyka kina w wysokiej rozdzielczości) oraz Wojna i Pokój (kino rosyjskie). Za pakiet Witaj HD co miesiąc zapłacimy 24 zł. Żeby skorzystać z oferty musimy mieć oczywiście Neostradę z telewizją.

TP i N razem - silny sojusz, który ma przyszłość?

TP obiecała i dotrzymała słowa - współpraca z N została sfinalizowana. Przypomnijmy, że w poprzednich latach TP współpracowała z Cyfrą+). Dla obu partnerów ta współpraca może wyjść na dobre. Telewizja N szuka dodatkowych zysków i poszerzenia liczby widzów (ma najmniej użytkowników z satelitarnych platform cyfrowych), walcząc o utrzymanie się na rynku. Z kolei Telekomunikacja Polska zyskuje dostęp do wielu kanałów HD (przypomnijmy, że N ma najwięcej kanałów HD w Polsce). TP musi walczyć o uatrakcyjnienie swojej oferty, gdyż zyski z telefonii stacjonarnej gwałtownie się kurczą z roku na rok. Inwestycja w bogatszą ofertę telewizyjną i szybszy internet ma być remedium na odpływ abonentów i w dłuższym okresie ma zwiększyć zyski firmy.
Ocena:
Twoja ocena:
Komentarze (3)
  • szafir 
  • 24-09-2012 19:06
wielkie oszustwo, dałem się zrobić w konia - podpisałem umowę, zmieniłem dekoder i . . . . zniknęło mnóstwo kanałów, m.in. AXN, TCM, 13th Street, Zone Reality, TV 1000, Animal Planet i wiele, wiele innych
  • kasia 
  • 07-08-2011 13:33
Świat HD też jest w tepsie dostępny i to taniej niż w ence, bo za 53 zł
  • Grygas 
  • 03-06-2011 14:02
Niby Fajnie Ale Chyba Wole Ich Świat HD. Najlepsza Chyba Teraz Taka Oferta. HD Rządzi I Enka Ma Zdecydowanie Najlepsza Oferte. No I Ta Cena! Marzenie! ;)

Skomentuj:

Znajdź nas na Facebooku
2015-09-02,
godz. 20:00
Labirynt
Hit dnia
CANAL+ Film
Święto Dziękczynienia. Zaprzyjaźnione rodziny Doverów i Birchów razem jedzą obiad. Sielanka kończy się, gdy znikają 6-letnia Anna i rok starsza Joy. Dla obydwu rodzin zaczyna się koszmar. »