Filmy: sensacyjny
A A A

Zgadnij, kim jestem

Zgadnij, kim jestem
tytuł oryginalny: Who am I?
dystrybutor: Warner Home Video
reżyseria: Jackie Chan, Benny Chan
obsada: Jackie Chan, Michelle Ferre, Mirai Yamamoto, Ed Nelson, Gloria Simon
dźwięk: AC3 (5.1) - angielski, włoski
napisy: #polskie#, angielskie, włoskie, czeskie, duńskie, greckie, węgierskie, islandzkie, norweskie, szwedzkie, fińskie
dodatki: bezpośredni dostęp do scen, reklamówka kinowa
obraz:
dźwięk:
dodatki:
Jackie Chan to jedna z największych gwiazd filmów walki. To, co potrafi pokazać na ekranie, jest absolutnie niesamowite: mieszanka baletu i sztuki walki. Również i tym razem wielki Jackie nie zawiedzie swoich fanów, wcielając się w członka elitarnej grupy komandosów. Po jednej z akcji w RPA członkowie zespołu - w wyniku zdrady - giną. Przeżywa jedynie osoba, która jednak traci pamięć. Nie zdając sobie sprawy ze swej przeszłości, bohater próbuje rozwikłać zagadkę swojego pochodzenia i niezwykłych umiejętności. Ślad prowadzi z Afryki do Europy...
Ocena:
Twoja ocena:
Komentarze
Nikt nie dodał jeszcze komentarza.

Skomentuj:

Inne filmy z tego gatunku:
W słusznej sprawieW słusznej sprawie
Bohaterem filmu jest powszechnie szanowany profesor prawa z Harvardu Paul Armstrong (Sean Connery). Paul jest zagorzałym przeciwnikiem kary śmierci. »
Podziemny krągPodziemny krąg
Bezsenność męczy bezimiennego bohatera (Edward Norton), zagubionego we współczesności. Receptą mają okazać się terapie grupowe ludzi poważnie dotkniętych przez los. »
CommandoCommando
"Commando" jest typowym filmem akcji, w którym główną rolę pułkownika Matrixa zagrał nieustraszony Arnold Szchwarzenegger. »
Więcej filmów z gatunku: sensacyjny »
2015-07-07,
godz. 22:55
Mona Liza
Hit dnia
Cinemax
Były więzień znajduje zatrudnienie jako kierowca luksusowej call girl. Pewnego dnia dziewczyna prosi go o pomoc w odnalezieniu zaginionej przyjaciółki. »