Filmy: sensacyjny
A A A

Zgadnij, kim jestem

Zgadnij, kim jestem
tytuł oryginalny: Who am I?
dystrybutor: Warner Home Video
reżyseria: Jackie Chan, Benny Chan
obsada: Jackie Chan, Michelle Ferre, Mirai Yamamoto, Ed Nelson, Gloria Simon
dźwięk: AC3 (5.1) - angielski, włoski
napisy: #polskie#, angielskie, włoskie, czeskie, duńskie, greckie, węgierskie, islandzkie, norweskie, szwedzkie, fińskie
dodatki: bezpośredni dostęp do scen, reklamówka kinowa
obraz:
dźwięk:
dodatki:
Jackie Chan to jedna z największych gwiazd filmów walki. To, co potrafi pokazać na ekranie, jest absolutnie niesamowite: mieszanka baletu i sztuki walki. Również i tym razem wielki Jackie nie zawiedzie swoich fanów, wcielając się w członka elitarnej grupy komandosów. Po jednej z akcji w RPA członkowie zespołu - w wyniku zdrady - giną. Przeżywa jedynie osoba, która jednak traci pamięć. Nie zdając sobie sprawy ze swej przeszłości, bohater próbuje rozwikłać zagadkę swojego pochodzenia i niezwykłych umiejętności. Ślad prowadzi z Afryki do Europy...
Ocena:
Twoja ocena:
Komentarze
Nikt nie dodał jeszcze komentarza.

Skomentuj:

Inne filmy z tego gatunku:
8 mm. Osiem milimetrów8 mm. Osiem milimetrów
Tom Welles (Nocolas Cage) jest prywatnym detektywem, wiodącym żywot zwykłego śmiertelnika u boku żony Amy (Catherine Keener), która niedawno powiła mu córkę. »
Pozdrowienia z MoskwyPozdrowienia z Moskwy
Druga, po "Dr. No", część przygód agenta 007. W tej odsłonie James Bond musi się zmierzyć nie tylko z KGB, ale również po raz pierwszy i nieostatni z potężną organizacja przestępczą "Widmo". »
Top GunTop Gun
"Top Gun" - jeden z największych szlagierów kinowych, podbił serca publiczności muzyką, akrobacjami powietrznymi i kreacją młodego Toma Cruise’a. Akcja filmu osadzona została w prestiżowej szkole lotniczej marynarki wojennej. »
Więcej filmów z gatunku: sensacyjny »
2015-10-06,
godz. 23:25
CANAL+ Film
Przekonany o bezkarności jeden z najbardziej wpływowych ludzi na świecie wykorzystuje każdą sytuację, by folgować instynktom. Sytuacja się zmienia, gdy pokojówka zgłasza napaść policji. »