Filmy: sensacyjny
A A A

Zgadnij, kim jestem

Zgadnij, kim jestem
tytuł oryginalny: Who am I?
dystrybutor: Warner Home Video
reżyseria: Jackie Chan, Benny Chan
obsada: Jackie Chan, Michelle Ferre, Mirai Yamamoto, Ed Nelson, Gloria Simon
dźwięk: AC3 (5.1) - angielski, włoski
napisy: #polskie#, angielskie, włoskie, czeskie, duńskie, greckie, węgierskie, islandzkie, norweskie, szwedzkie, fińskie
dodatki: bezpośredni dostęp do scen, reklamówka kinowa
obraz:
dźwięk:
dodatki:
Jackie Chan to jedna z największych gwiazd filmów walki. To, co potrafi pokazać na ekranie, jest absolutnie niesamowite: mieszanka baletu i sztuki walki. Również i tym razem wielki Jackie nie zawiedzie swoich fanów, wcielając się w członka elitarnej grupy komandosów. Po jednej z akcji w RPA członkowie zespołu - w wyniku zdrady - giną. Przeżywa jedynie osoba, która jednak traci pamięć. Nie zdając sobie sprawy ze swej przeszłości, bohater próbuje rozwikłać zagadkę swojego pochodzenia i niezwykłych umiejętności. Ślad prowadzi z Afryki do Europy...
Ocena:
Twoja ocena:
Komentarze
Nikt nie dodał jeszcze komentarza.

Skomentuj:

Inne filmy z tego gatunku:
Na linii ognia - wersja specjalnaNa linii ognia - wersja specjalna
Ten film to historia DVD na rynku europejskim i w Polsce. Pojawił się jako jeden z pierwszych, wydanych w Polsce na DVD, latem 1998 r. »
NiewidzialnyNiewidzialny
Najnowsze dzieło Roba Cohena, twórcy takich przebojów kina akcji, jak "xXx" czy "Szybcy i wściekli". Niestety, ten film mocno odstaje od wcześniejszych produkcji reżysera - akcja nie trzyma widza w napięciu, niektóre sceny wręcz śmieszą nieudolnością, a nadmiar cyfrowych efektów specjalnych powoduje, że całość przypomina komputerową grę. »
Zabójcza broń 4Zabójcza broń 4
Podczas wyprawy na ryby o mało nie zostają staranowani przez statek z nielegalnymi emigrantami z Chin. »
Więcej filmów z gatunku: sensacyjny »
2015-01-31,
godz. 22:30
TVP 1
Aiden żyje w ciągłym strachu. 13 lat wcześniej została zaatakowana przez prześladowcę, który zamordował jej rodziców i uciekł. Po latach okazuje się, że przestępca nie zrezygnował z nękania ofiary. »