Filmy: sensacyjny
A A A

Zgadnij, kim jestem

Zgadnij, kim jestem
tytuł oryginalny: Who am I?
dystrybutor: Warner Home Video
reżyseria: Jackie Chan, Benny Chan
obsada: Jackie Chan, Michelle Ferre, Mirai Yamamoto, Ed Nelson, Gloria Simon
dźwięk: AC3 (5.1) - angielski, włoski
napisy: #polskie#, angielskie, włoskie, czeskie, duńskie, greckie, węgierskie, islandzkie, norweskie, szwedzkie, fińskie
dodatki: bezpośredni dostęp do scen, reklamówka kinowa
obraz:
dźwięk:
dodatki:
Jackie Chan to jedna z największych gwiazd filmów walki. To, co potrafi pokazać na ekranie, jest absolutnie niesamowite: mieszanka baletu i sztuki walki. Również i tym razem wielki Jackie nie zawiedzie swoich fanów, wcielając się w członka elitarnej grupy komandosów. Po jednej z akcji w RPA członkowie zespołu - w wyniku zdrady - giną. Przeżywa jedynie osoba, która jednak traci pamięć. Nie zdając sobie sprawy ze swej przeszłości, bohater próbuje rozwikłać zagadkę swojego pochodzenia i niezwykłych umiejętności. Ślad prowadzi z Afryki do Europy...
Ocena:
Twoja ocena:
Komentarze
Nikt nie dodał jeszcze komentarza.

Skomentuj:

Inne filmy z tego gatunku:
Rambo: Pierwsza krewRambo: Pierwsza krew
Pierwsza część przygód Johna Rambo, weterana wojny w Wietnamie. Po wojnie zagubiony, zwolniony do cywila, podróżuje szukając kolegów z oddziału. W jednym z miasteczek policjanci aresztują go i zaczynają maltretować. Rambo ucieka i rozpoczyna samotną wojnę... »
CommandoCommando
"Commando" jest typowym filmem akcji, w którym główną rolę pułkownika Matrixa zagrał nieustraszony Arnold Szchwarzenegger. »
Człowiek ze złotym pistoletemCzłowiek ze złotym pistoletem
Dziewiąta część przygód nieustraszonego agenta 007. Tym razem w rolę Jamesa Bonda wcielił się Roger Moore. Otrzymuje on jak zwykle zadanie niebezpieczne i wielkiego kalibru. Jego przeciwnikiem jest Scaramanga (Christopher Lee) - najdroższy zamachowiec na świecie, powiązany ze śmiercią naukowca, pracującego nad ważnym projektem. »
Więcej filmów z gatunku: sensacyjny »
2015-08-31,
godz. 21:00
CANAL+
Jiro marzy o karierze pilota, którą uniemożliwia mu wrodzona wada wzroku. Inspirując się projektami włoskiego inżyniera lotnictwa Gianniego Caproniego, sam staje się konstruktorem. »