Filmy: sensacyjny
A A A

Zgadnij, kim jestem

Zgadnij, kim jestem
tytuł oryginalny: Who am I?
dystrybutor: Warner Home Video
reżyseria: Jackie Chan, Benny Chan
obsada: Jackie Chan, Michelle Ferre, Mirai Yamamoto, Ed Nelson, Gloria Simon
dźwięk: AC3 (5.1) - angielski, włoski
napisy: #polskie#, angielskie, włoskie, czeskie, duńskie, greckie, węgierskie, islandzkie, norweskie, szwedzkie, fińskie
dodatki: bezpośredni dostęp do scen, reklamówka kinowa
obraz:
dźwięk:
dodatki:
Jackie Chan to jedna z największych gwiazd filmów walki. To, co potrafi pokazać na ekranie, jest absolutnie niesamowite: mieszanka baletu i sztuki walki. Również i tym razem wielki Jackie nie zawiedzie swoich fanów, wcielając się w członka elitarnej grupy komandosów. Po jednej z akcji w RPA członkowie zespołu - w wyniku zdrady - giną. Przeżywa jedynie osoba, która jednak traci pamięć. Nie zdając sobie sprawy ze swej przeszłości, bohater próbuje rozwikłać zagadkę swojego pochodzenia i niezwykłych umiejętności. Ślad prowadzi z Afryki do Europy...
Ocena:
Twoja ocena:
Komentarze
Nikt nie dodał jeszcze komentarza.

Skomentuj:

Inne filmy z tego gatunku:
PatriotaPatriota
Jakość obrazu poprawna szkoda, że tylko w 4:3. Dźwięk niestety wyłącznie dwukanałowy. Menu... no cóż, to jest osobna bajka. »
BlowBlow
George Jung marzy o wolnym życiu, w którym nie trzeba się martwić o pieniądze. Nie chce ciężko pracować jak jego ojciec. Wybiera łatwiejszą drogę. Rozprowadza w Ameryce kolumbijską kokainę w hurtowych ilościach. Złudne bogactwo zabiera mu jednak najcenniejszą rzecz w życiu - miłość. »
.45.45
Opowieść o kobiecie, która wykorzystując swój spryt i piękne ciało, potrafiła osiągnąć niemożliwe. ".45" to sprawnie zrealizowany film, będący połączeniem dramatu, komedii i sensacji. »
Więcej filmów z gatunku: sensacyjny »
2015-04-18,
godz. 21:00
Niezgodna
Hit dnia
CANAL+
W świecie przyszłości społeczność podzielono na pięć grup odpowiadających wrodzonym predyspozycjom ludzi. Nastoletnia Tris Pryor odkrywa spisek, który prowadzi ją do podziemnego świata dysydentów. »