Filmy: sensacyjny
A A A

Zgadnij, kim jestem

Zgadnij, kim jestem
tytuł oryginalny: Who am I?
dystrybutor: Warner Home Video
reżyseria: Jackie Chan, Benny Chan
obsada: Jackie Chan, Michelle Ferre, Mirai Yamamoto, Ed Nelson, Gloria Simon
dźwięk: AC3 (5.1) - angielski, włoski
napisy: #polskie#, angielskie, włoskie, czeskie, duńskie, greckie, węgierskie, islandzkie, norweskie, szwedzkie, fińskie
dodatki: bezpośredni dostęp do scen, reklamówka kinowa
obraz:
dźwięk:
dodatki:
Jackie Chan to jedna z największych gwiazd filmów walki. To, co potrafi pokazać na ekranie, jest absolutnie niesamowite: mieszanka baletu i sztuki walki. Również i tym razem wielki Jackie nie zawiedzie swoich fanów, wcielając się w członka elitarnej grupy komandosów. Po jednej z akcji w RPA członkowie zespołu - w wyniku zdrady - giną. Przeżywa jedynie osoba, która jednak traci pamięć. Nie zdając sobie sprawy ze swej przeszłości, bohater próbuje rozwikłać zagadkę swojego pochodzenia i niezwykłych umiejętności. Ślad prowadzi z Afryki do Europy...
Ocena:
Twoja ocena:
Komentarze
Nikt nie dodał jeszcze komentarza.

Skomentuj:

Inne filmy z tego gatunku:
TaksówkarzTaksówkarz
Jeden z najsłynniejszych filmów amerykańskich lat 70., 4 nominacje do Oskara. Weteran wojenny (Robert DeNiro) nie mogąc przystosować się do normalnego życia, zostaje nocnym taksówkarzem. »
Wejście smokaWejście smoka
W sumie nic specjalnego, obraz i dźwięk na niskim poziomie, co zapewne jest spowodowane tym, iż film jest dosyć stary. »
NiewidzialnyNiewidzialny
Najnowsze dzieło Roba Cohena, twórcy takich przebojów kina akcji, jak "xXx" czy "Szybcy i wściekli". Niestety, ten film mocno odstaje od wcześniejszych produkcji reżysera - akcja nie trzyma widza w napięciu, niektóre sceny wręcz śmieszą nieudolnością, a nadmiar cyfrowych efektów specjalnych powoduje, że całość przypomina komputerową grę. »
Więcej filmów z gatunku: sensacyjny »
2015-07-30,
godz. 20:00
CANAL+ Film
Badacz afrykańskiej fauny zabiera na wyprawę dorastającą córkę i partnerkę. Wyprawa upływa na kłótniach i utarczkach do czasu, gdy podróżni zostają zaatakowani przez grupę kłusowników. »