Filmy: sensacyjny
A A A

Zgadnij, kim jestem

Zgadnij, kim jestem
tytuł oryginalny: Who am I?
dystrybutor: Warner Home Video
reżyseria: Jackie Chan, Benny Chan
obsada: Jackie Chan, Michelle Ferre, Mirai Yamamoto, Ed Nelson, Gloria Simon
dźwięk: AC3 (5.1) - angielski, włoski
napisy: #polskie#, angielskie, włoskie, czeskie, duńskie, greckie, węgierskie, islandzkie, norweskie, szwedzkie, fińskie
dodatki: bezpośredni dostęp do scen, reklamówka kinowa
obraz:
dźwięk:
dodatki:
Jackie Chan to jedna z największych gwiazd filmów walki. To, co potrafi pokazać na ekranie, jest absolutnie niesamowite: mieszanka baletu i sztuki walki. Również i tym razem wielki Jackie nie zawiedzie swoich fanów, wcielając się w członka elitarnej grupy komandosów. Po jednej z akcji w RPA członkowie zespołu - w wyniku zdrady - giną. Przeżywa jedynie osoba, która jednak traci pamięć. Nie zdając sobie sprawy ze swej przeszłości, bohater próbuje rozwikłać zagadkę swojego pochodzenia i niezwykłych umiejętności. Ślad prowadzi z Afryki do Europy...
Ocena:
Twoja ocena:
Komentarze
Nikt nie dodał jeszcze komentarza.

Skomentuj:

Inne filmy z tego gatunku:
Ucieczka z Los AngelesUcieczka z Los Angeles
Komandos Snake Plissken (Kurt Russell), bohater filmu "Ucieczka z Nowego Jorku" powraca ponownie w sequelu "Ucieczka z Los Angeles". »
MoonrakerMoonraker
Agent 007 udaje się do bilionera Hugh Draxa - twórcy skradzionego statku. Podczas wizyty na terenie posesji Draxa ktoś kilkakrotnie próbuje zgładzić Bonda. »
Dzień PróbyDzień Próby
Film sensacyjny najwyższej klasy ze wspaniałą kreacją Denzela Washingtona. Zużyty motyw: "brudny glina + narkotyki", pokazany w nowoczesnej interpretacji filmowej. Kino akcji z ciekawie ukazanymi portretami psychologicznymi bohaterów. »
Więcej filmów z gatunku: sensacyjny »
2014-04-14,
godz. 20:00
Prawo krwi
Hit dnia
TVN 7
Przekonania wierzącego w moc sprawiedliwości policjanta zostają wystawione na próbę, gdy jego młodszy brat ginie z rąk gangstera. Rodzina oczekuje od niego pomocy w dokonaniu zemsty. »