Filmy: sensacyjny
A A A

Zgadnij, kim jestem

Zgadnij, kim jestem
tytuł oryginalny: Who am I?
dystrybutor: Warner Home Video
reżyseria: Jackie Chan, Benny Chan
obsada: Jackie Chan, Michelle Ferre, Mirai Yamamoto, Ed Nelson, Gloria Simon
dźwięk: AC3 (5.1) - angielski, włoski
napisy: #polskie#, angielskie, włoskie, czeskie, duńskie, greckie, węgierskie, islandzkie, norweskie, szwedzkie, fińskie
dodatki: bezpośredni dostęp do scen, reklamówka kinowa
obraz:
dźwięk:
dodatki:
Jackie Chan to jedna z największych gwiazd filmów walki. To, co potrafi pokazać na ekranie, jest absolutnie niesamowite: mieszanka baletu i sztuki walki. Również i tym razem wielki Jackie nie zawiedzie swoich fanów, wcielając się w członka elitarnej grupy komandosów. Po jednej z akcji w RPA członkowie zespołu - w wyniku zdrady - giną. Przeżywa jedynie osoba, która jednak traci pamięć. Nie zdając sobie sprawy ze swej przeszłości, bohater próbuje rozwikłać zagadkę swojego pochodzenia i niezwykłych umiejętności. Ślad prowadzi z Afryki do Europy...
Ocena:
Twoja ocena:
Komentarze
Nikt nie dodał jeszcze komentarza.

Skomentuj:

Inne filmy z tego gatunku:
Sprawa honoru Córka generałaSprawa honoru Córka generała
W jednej z jednostek wojskowych na południu USA zostaje zamordowana młoda kobieta - oficer, córka dowódcy bazy. Do rozwiązania tej zagadki zostaje oddelegowany Paul Brenner (John Travolta). »
Huragan ogniaHuragan ognia
Student Jacke Lo (Brandon Lee) jest przypadkowym świadkiem morderstwa, w które zamieszane są dwa gangi, kierowane przez dwóch zwaśnionych narkotykowych lordów. Zostaje wplątany w morderstwo i zdradzony przez skorumpowanych agentów federalnych, którzy oficjalnie mają go chronić. »
G. I. JaneG. I. Jane
Kolejna pozycja Vision Film Distribution Company, Dysk został wyprodukowany zagranicą, ale wytłoczony w polskiej firmie Takt. Obraz poprawny, jeśli nie brać pod uwagę kilku scen. »
Więcej filmów z gatunku: sensacyjny »
2014-08-01,
godz. 20:10
Duchy Marsa
Hit dnia
Ale Kino!
Jest rok 2176. Międzygalaktyczna policjantka Melanie Ballard ma przetransportować na Marsa najniebezpieczniejszego przestępcę wszechświata, Jamesa Williamsa. »