Filmy: sensacyjny
A A A

Zgadnij, kim jestem

Zgadnij, kim jestem
tytuł oryginalny: Who am I?
dystrybutor: Warner Home Video
reżyseria: Jackie Chan, Benny Chan
obsada: Jackie Chan, Michelle Ferre, Mirai Yamamoto, Ed Nelson, Gloria Simon
dźwięk: AC3 (5.1) - angielski, włoski
napisy: #polskie#, angielskie, włoskie, czeskie, duńskie, greckie, węgierskie, islandzkie, norweskie, szwedzkie, fińskie
dodatki: bezpośredni dostęp do scen, reklamówka kinowa
obraz:
dźwięk:
dodatki:
Jackie Chan to jedna z największych gwiazd filmów walki. To, co potrafi pokazać na ekranie, jest absolutnie niesamowite: mieszanka baletu i sztuki walki. Również i tym razem wielki Jackie nie zawiedzie swoich fanów, wcielając się w członka elitarnej grupy komandosów. Po jednej z akcji w RPA członkowie zespołu - w wyniku zdrady - giną. Przeżywa jedynie osoba, która jednak traci pamięć. Nie zdając sobie sprawy ze swej przeszłości, bohater próbuje rozwikłać zagadkę swojego pochodzenia i niezwykłych umiejętności. Ślad prowadzi z Afryki do Europy...
Ocena:
Twoja ocena:
Komentarze
Nikt nie dodał jeszcze komentarza.

Skomentuj:

Inne filmy z tego gatunku:
Fast Track: Bez granicFast Track: Bez granic
Niemiecki film, w którym nie brak scen pościgów, pięknych samochodów i atrakcyjnych kobiet. Wszystko to bardzo przypomina popularne filmy z serii "Szybcy i wściekli". Widać co prawda, że twórcy dysponowali mniejszym budżetem i nie mogli pozwolić sobie na zatrudnienie pierwszoligowych, hollywoodzkich aktorów, jednak pod względem realizatorskim film prezentuje się efektownie. »
OszustwoOszustwo
Film sensacyjny, o znanej tematyce jaką są pieniądze, a jak pieniądze to i kłopoty, bo sposoby ich zdobywania nie zawsze są zgodne z prawem. Nie tylko prawem karnym, ale i ludzkim, naturalnym bo nikt nie lubi się dzielić dużą forsą. Kanciarz Leo (John Hannah) i jego małżonka z gangsterską przeszłością Lily (Famke Janssen) potrzebują pieniędzy, aby spłacić długi. »
Bez LitościBez Litości
Film opowiadający o bezwzględnej walce z przestępczością. Eddie Jillette (Richard Gere) jest nieprzekupnym gliniarzem z Chicago. Wraz ze swoim partnerem Joe Collinsem (Gary Basaraba) podszywają się pod płatnych zabójców. »
Więcej filmów z gatunku: sensacyjny »
2014-09-22,
godz. 23:20
CANAL+
Chile. Imprezę w klubie nocnym przerywa jedno z najpotężniejszych trzęsień ziemi XX w. Z miejscowego więzienia na wolność wydostaje się dwustu przestępców. Ci biorą miasto we władanie. »