Filmy: sensacyjny
A A A

Zgadnij, kim jestem

Zgadnij, kim jestem
tytuł oryginalny: Who am I?
dystrybutor: Warner Home Video
reżyseria: Jackie Chan, Benny Chan
obsada: Jackie Chan, Michelle Ferre, Mirai Yamamoto, Ed Nelson, Gloria Simon
dźwięk: AC3 (5.1) - angielski, włoski
napisy: #polskie#, angielskie, włoskie, czeskie, duńskie, greckie, węgierskie, islandzkie, norweskie, szwedzkie, fińskie
dodatki: bezpośredni dostęp do scen, reklamówka kinowa
obraz:
dźwięk:
dodatki:
Jackie Chan to jedna z największych gwiazd filmów walki. To, co potrafi pokazać na ekranie, jest absolutnie niesamowite: mieszanka baletu i sztuki walki. Również i tym razem wielki Jackie nie zawiedzie swoich fanów, wcielając się w członka elitarnej grupy komandosów. Po jednej z akcji w RPA członkowie zespołu - w wyniku zdrady - giną. Przeżywa jedynie osoba, która jednak traci pamięć. Nie zdając sobie sprawy ze swej przeszłości, bohater próbuje rozwikłać zagadkę swojego pochodzenia i niezwykłych umiejętności. Ślad prowadzi z Afryki do Europy...
Ocena:
Twoja ocena:
Komentarze
Nikt nie dodał jeszcze komentarza.

Skomentuj:

Inne filmy z tego gatunku:
F/X 2F/X 2
Rollie (Bryan Brown) i Leo (Brian Dennehy) wracają i łączą swe umiejętności, by rozwiązać skomplikowaną sprawę. Rollie po pięciu latach od przeżycia groźnej przygody nie specjalizuje się już w tworzeniu efektów specjalnych na potrzeby wytwórni filmów. »
Fatalny skokFatalny skok
Nieskomplikowana fabuła i bohater, który przechodzi wewnętrzną metamorfozę, przypominają swoim charakterem produkcje z lat 90. Nie jest to jednak zarzut, choć w dobie spektakularnych efektów specjalnych i niezwykle wartkiej akcji, może wydawać się to nieco nudne. »
Mission Impossible:2Mission Impossible:2
"Mission Impossible:2" to balet akcji w wykonaniu Ethana Hunta (Tom Cruise), pięknej Nyah (Thandi Newton) i złego, acz romantycznego, Ambrose'a (Dougrey Scott). Trójkąt miłosny, w którego sercu kryje się potężna trucizna zwana nie na darmo Chimerą - to główne wątki filmu. »
Więcej filmów z gatunku: sensacyjny »
2014-08-20,
godz. 21:55
Ale Kino!
Po trzech latach pozbawienia wolności Harry Mitchel wychodzi z więzienia. Postanawia zerwać z przestępczą działalnością. Zatrudnia się do prac remontowych w domu gwiazdy filmowej. »