Filmy: sensacyjny
A A A

Zgadnij, kim jestem

Zgadnij, kim jestem
tytuł oryginalny: Who am I?
dystrybutor: Warner Home Video
reżyseria: Jackie Chan, Benny Chan
obsada: Jackie Chan, Michelle Ferre, Mirai Yamamoto, Ed Nelson, Gloria Simon
dźwięk: AC3 (5.1) - angielski, włoski
napisy: #polskie#, angielskie, włoskie, czeskie, duńskie, greckie, węgierskie, islandzkie, norweskie, szwedzkie, fińskie
dodatki: bezpośredni dostęp do scen, reklamówka kinowa
obraz:
dźwięk:
dodatki:
Jackie Chan to jedna z największych gwiazd filmów walki. To, co potrafi pokazać na ekranie, jest absolutnie niesamowite: mieszanka baletu i sztuki walki. Również i tym razem wielki Jackie nie zawiedzie swoich fanów, wcielając się w członka elitarnej grupy komandosów. Po jednej z akcji w RPA członkowie zespołu - w wyniku zdrady - giną. Przeżywa jedynie osoba, która jednak traci pamięć. Nie zdając sobie sprawy ze swej przeszłości, bohater próbuje rozwikłać zagadkę swojego pochodzenia i niezwykłych umiejętności. Ślad prowadzi z Afryki do Europy...
Ocena:
Twoja ocena:
Komentarze
Nikt nie dodał jeszcze komentarza.

Skomentuj:

Inne filmy z tego gatunku:
NekrologNekrolog
"Nekrolog" jest utrzymaną w mrocznym klimacie, nudnawą sensacją, której realizacja techniczna poważnie kuleje. »
Dr NoDr No
Najbardziej znany agent świata po raz pierwszy wkracza na nasze ekrany, by walczyć ze złem i zdobywać piękne kobiety. Tym razem jego przeciwnikiem jest Dr No, który przy użyciu energii atomowej planuje zniszczyć wysiłki Amerykanów w dziedzinie podboju kosmosu. »
Tequilla SunriseTequilla Sunrise
Bandyta, gliniarz i piękna kobieta między nimi. Wiem że nie brzmi to zbyt oryginalnie ale zapewniam że wykonanie jest świetne. »
Więcej filmów z gatunku: sensacyjny »
2014-09-30,
godz. 21:00
TCM
Martin Riggs i Roger Murtaugh mają pilnować Leo Getza, świadka koronnego. Nieuczciwy księgowy prowadził interesy mafii narkotykowej, którą policjanci od dawna próbują wyśledzić. »