Filmy: sensacyjny
A A A

Zgadnij, kim jestem

Zgadnij, kim jestem
tytuł oryginalny: Who am I?
dystrybutor: Warner Home Video
reżyseria: Jackie Chan, Benny Chan
obsada: Jackie Chan, Michelle Ferre, Mirai Yamamoto, Ed Nelson, Gloria Simon
dźwięk: AC3 (5.1) - angielski, włoski
napisy: #polskie#, angielskie, włoskie, czeskie, duńskie, greckie, węgierskie, islandzkie, norweskie, szwedzkie, fińskie
dodatki: bezpośredni dostęp do scen, reklamówka kinowa
obraz:
dźwięk:
dodatki:
Jackie Chan to jedna z największych gwiazd filmów walki. To, co potrafi pokazać na ekranie, jest absolutnie niesamowite: mieszanka baletu i sztuki walki. Również i tym razem wielki Jackie nie zawiedzie swoich fanów, wcielając się w członka elitarnej grupy komandosów. Po jednej z akcji w RPA członkowie zespołu - w wyniku zdrady - giną. Przeżywa jedynie osoba, która jednak traci pamięć. Nie zdając sobie sprawy ze swej przeszłości, bohater próbuje rozwikłać zagadkę swojego pochodzenia i niezwykłych umiejętności. Ślad prowadzi z Afryki do Europy...
Ocena:
Twoja ocena:
Komentarze
Nikt nie dodał jeszcze komentarza.

Skomentuj:

Inne filmy z tego gatunku:
MechanikMechanik
Brutalny film akcji z Dolphem Lundgrenem w roli głównej nie zaskoczy co prawda niczym nowatorskim fanów tego gatunku (może poza wygłaszaniem przez aktora kwestii łamanym rosyjskim), ale i nie rozczaruje. W "Mechaniku" nie brakuje scen pościgów, strzelanin i walki doprawionych seksem i sentymentalnymi fragmentami wspomnień bohatera uzasadniających krwawą zemstę. »
Jackie BrownJackie Brown
Akcja filmu rozgrywa się w przestępczym światku Los Angeles. Czterdziestokilkuletnia Jackie Brown (Pam Grier) pracuje jako stewardesa w drugorzędnych liniach lotniczych. Samoloty tych linii kursującą między Meksykiem a Kalifornią. »
Air Force TwoAir Force Two
Sensacyjny film akcji nawiązujący do pamiętnego przeboju "Air Force One" z Harrisonem Fordem. Tym razem niestety budżet filmu nie pozwolił ani na dobrą obsadę aktorską, ani realizatorski rozmach. Wymagający widz będzie raczej śmiać się do rozpuku z nielogiczności scenariusza oraz sztucznych, generowanych w komputerze efektów specjalnych. »
Więcej filmów z gatunku: sensacyjny »
2014-10-25,
godz. 21:00
Labirynt
Hit dnia
CANAL+
Święto Dziękczynienia. Zaprzyjaźnione rodziny Doverów i Birchów razem jedzą obiad. Sielanka kończy się, gdy znikają 6-letnia Anna i rok starsza Joy. Dla obydwu rodzin zaczyna się koszmar. »