Filmy: sensacyjny
A A A

Zgadnij, kim jestem

Zgadnij, kim jestem
tytuł oryginalny: Who am I?
dystrybutor: Warner Home Video
reżyseria: Jackie Chan, Benny Chan
obsada: Jackie Chan, Michelle Ferre, Mirai Yamamoto, Ed Nelson, Gloria Simon
dźwięk: AC3 (5.1) - angielski, włoski
napisy: #polskie#, angielskie, włoskie, czeskie, duńskie, greckie, węgierskie, islandzkie, norweskie, szwedzkie, fińskie
dodatki: bezpośredni dostęp do scen, reklamówka kinowa
obraz:
dźwięk:
dodatki:
Jackie Chan to jedna z największych gwiazd filmów walki. To, co potrafi pokazać na ekranie, jest absolutnie niesamowite: mieszanka baletu i sztuki walki. Również i tym razem wielki Jackie nie zawiedzie swoich fanów, wcielając się w członka elitarnej grupy komandosów. Po jednej z akcji w RPA członkowie zespołu - w wyniku zdrady - giną. Przeżywa jedynie osoba, która jednak traci pamięć. Nie zdając sobie sprawy ze swej przeszłości, bohater próbuje rozwikłać zagadkę swojego pochodzenia i niezwykłych umiejętności. Ślad prowadzi z Afryki do Europy...
Ocena:
Twoja ocena:
Komentarze
Nikt nie dodał jeszcze komentarza.

Skomentuj:

Inne filmy z tego gatunku:
Droga przez piekłoDroga przez piekło
Szulerowi jadącemu do Las Vegas, by spłacić dług zaciągnięty u mafii, psuje się samochód. Jedynym miejscem, w którym w miarę szybko można naprawić samochód jest miasteczko Superior. »
PowódźPowódź
Małe miasteczko Huntingburg w Indianie. Gwałtowne opady deszczu powodują powódź w mieście i stwarzają zagrożenie przerwania tamy na pobliskiej rzece Indiana. Wszyscy mieszkańcy opuszczają zagrożone miejsce. »
BelferBelfer
Akcja filmu rozgrywa się w jednej ze szkół na Florydzie. Młoda nauczycielka Jane Hetzko (Diane Venora) uczy młodzież sprawiającą kłopoty wychowawcze, a także często wchodzącą w konflikt z prawem. »
Więcej filmów z gatunku: sensacyjny »
2015-03-31,
godz. 21:00
Masz talent
Hit dnia
CANAL+
Rok 2007, Wielka Brytania. Telewizja emituje pierwszy odcinek programu "Britain's Got Talent". Jednym z uczestników jest Paul Potts, który śpiewa arię "Nessun Dorma". Wykonanie zmienia jego życie. »