Filmy: sensacyjny
A A A

Zgadnij, kim jestem

Zgadnij, kim jestem
tytuł oryginalny: Who am I?
dystrybutor: Warner Home Video
reżyseria: Jackie Chan, Benny Chan
obsada: Jackie Chan, Michelle Ferre, Mirai Yamamoto, Ed Nelson, Gloria Simon
dźwięk: AC3 (5.1) - angielski, włoski
napisy: #polskie#, angielskie, włoskie, czeskie, duńskie, greckie, węgierskie, islandzkie, norweskie, szwedzkie, fińskie
dodatki: bezpośredni dostęp do scen, reklamówka kinowa
obraz:
dźwięk:
dodatki:
Jackie Chan to jedna z największych gwiazd filmów walki. To, co potrafi pokazać na ekranie, jest absolutnie niesamowite: mieszanka baletu i sztuki walki. Również i tym razem wielki Jackie nie zawiedzie swoich fanów, wcielając się w członka elitarnej grupy komandosów. Po jednej z akcji w RPA członkowie zespołu - w wyniku zdrady - giną. Przeżywa jedynie osoba, która jednak traci pamięć. Nie zdając sobie sprawy ze swej przeszłości, bohater próbuje rozwikłać zagadkę swojego pochodzenia i niezwykłych umiejętności. Ślad prowadzi z Afryki do Europy...
Ocena:
Twoja ocena:
Komentarze
Nikt nie dodał jeszcze komentarza.

Skomentuj:

Inne filmy z tego gatunku:
FranticFrantic
Film opowiada bardzo tajemniczą historię. Amerykański kardiolog Dr Richard Walker (Harrison Ford) w towarzystwie żony Sondry (Betty Buckley) przybywa do Paryża na kongres lekarzy. »
Jeden fałszywy ruchJeden fałszywy ruch
Dwóch brutalnych i bezwzględnych handlarzy narkotyków popełnia zbiorowe morderstwo w stanie Los Angeles. Towarzyszy im młoda i piękna wspólniczka Fantazja (Cindy Williams), która prosi ich o zawiezienie do rodzinnego domu w Arkansas. »
Siła rażeniaSiła rażenia
Zrealizowany bez rozmachu film sensacyjny o niezbyt logicznej i nadmiernie zagmatwanej fabule. Chaotyczność prezentowanej historii, "drewniane" dialogi i słaba gra aktorów nie będą przeszkadzać tylko najbardziej zagorzałym fanom Stevena Seagala. »
Więcej filmów z gatunku: sensacyjny »
2014-12-19,
godz. 20:10
Ale Kino!
Hortense jest prywatną szefową kuchni nowo wybranego prezydenta. Pomimo niechęci okazywanej przez pracujących z nią kucharzy szybko zdobywa uznanie, lecz musi ciągle walczyć o pozycję. »