Filmy: sensacyjny
A A A

Zgadnij, kim jestem

Zgadnij, kim jestem
tytuł oryginalny: Who am I?
dystrybutor: Warner Home Video
reżyseria: Jackie Chan, Benny Chan
obsada: Jackie Chan, Michelle Ferre, Mirai Yamamoto, Ed Nelson, Gloria Simon
dźwięk: AC3 (5.1) - angielski, włoski
napisy: #polskie#, angielskie, włoskie, czeskie, duńskie, greckie, węgierskie, islandzkie, norweskie, szwedzkie, fińskie
dodatki: bezpośredni dostęp do scen, reklamówka kinowa
obraz:
dźwięk:
dodatki:
Jackie Chan to jedna z największych gwiazd filmów walki. To, co potrafi pokazać na ekranie, jest absolutnie niesamowite: mieszanka baletu i sztuki walki. Również i tym razem wielki Jackie nie zawiedzie swoich fanów, wcielając się w członka elitarnej grupy komandosów. Po jednej z akcji w RPA członkowie zespołu - w wyniku zdrady - giną. Przeżywa jedynie osoba, która jednak traci pamięć. Nie zdając sobie sprawy ze swej przeszłości, bohater próbuje rozwikłać zagadkę swojego pochodzenia i niezwykłych umiejętności. Ślad prowadzi z Afryki do Europy...
Ocena:
Twoja ocena:
Komentarze
Nikt nie dodał jeszcze komentarza.

Skomentuj:

Inne filmy z tego gatunku:
UpadekUpadek
Bohaterem filmu jest dość zamożny, pewny swojej pozycji zarówno zawodowej jak i rodzinnej, szczęśliwy mąż i ojciec (Michael Douglas). Pewnego dnia w drodze do pracy, utkwiwszy w długim korku w Los Angeles, porzuca samochód, by pokonać dalszą drogę na piechotę. »
Stopień ryzykaStopień ryzyka
"Stopień ryzyka" to film o niebezpieczeństwie, jakie niesie handel bronią chemiczną. Obsada aktorska jest doborowa: Skeet Ulruch (Tim) jako sprzedawca i Cuba Gooding Jr (Arlo) - komiczny, niepoprawny w zachowaniu dostawca. »
ZdradaZdrada
Dobre kino sensacyjne w znakomitej obsadzie. »
Więcej filmów z gatunku: sensacyjny »
2014-10-23,
godz. 20:10
Ale Kino!
Larry prowadzi spokojne i uregulowane życie. Pewnego dnia zaczyna spadać na niego jedno nieszczęście po drugim. Z pomocą trzech rabinów mężczyzna próbuje zrozumieć, dlaczego to wszystko go spotyka. »