Filmy: sensacyjny
A A A

Zgadnij, kim jestem

Zgadnij, kim jestem
tytuł oryginalny: Who am I?
dystrybutor: Warner Home Video
reżyseria: Jackie Chan, Benny Chan
obsada: Jackie Chan, Michelle Ferre, Mirai Yamamoto, Ed Nelson, Gloria Simon
dźwięk: AC3 (5.1) - angielski, włoski
napisy: #polskie#, angielskie, włoskie, czeskie, duńskie, greckie, węgierskie, islandzkie, norweskie, szwedzkie, fińskie
dodatki: bezpośredni dostęp do scen, reklamówka kinowa
obraz:
dźwięk:
dodatki:
Jackie Chan to jedna z największych gwiazd filmów walki. To, co potrafi pokazać na ekranie, jest absolutnie niesamowite: mieszanka baletu i sztuki walki. Również i tym razem wielki Jackie nie zawiedzie swoich fanów, wcielając się w członka elitarnej grupy komandosów. Po jednej z akcji w RPA członkowie zespołu - w wyniku zdrady - giną. Przeżywa jedynie osoba, która jednak traci pamięć. Nie zdając sobie sprawy ze swej przeszłości, bohater próbuje rozwikłać zagadkę swojego pochodzenia i niezwykłych umiejętności. Ślad prowadzi z Afryki do Europy...
Ocena:
Twoja ocena:
Komentarze
Nikt nie dodał jeszcze komentarza.

Skomentuj:

Inne filmy z tego gatunku:
Pociąg z forsąPociąg z forsą
Sprawnie zrealizowane Kino akcji które może się podobać, czyli po prostu warto zobaczyć. »
Żyć nie umieraćŻyć nie umierać
Zmęczony tempem życia w wielkim mieście, policjant z Chicago Boomer (Scott Wiper) odchodzi z pracy i przeprowadza się do uroczego, prowincjonalnego miasteczka. »
Plan doskonałyPlan doskonały
Bardzo solidnie zrealizowany film, po którym widz czuje się zadowolony i pełen wrażeń. Intrygująca fabuła z licznymi zwrotami akcji, wyraziste postaci i perfekcyjna realizacja zdjęć nie pozostawiają wątpliwości, że mamy do czynienia z udanym dziełem filmowym. »
Więcej filmów z gatunku: sensacyjny »
2014-04-24,
godz. 22:10
HBO
Ben jest zgorzkniałym rozwodnikiem w średnim wieku. Mieszka z Senegalczykiem Ibu. Gdy ten nagle zapada na ciężką chorobę, Ben utwierdza się w pesymizmie. Sytuację zmienia przyjazd pięknej siostry Ibu. »