Filmy: muzyka
A A A

Evita

Evita
tytuł oryginalny: Evita
dystrybutor: Vision Film Distribution Company
reżyseria: Alan Parker
obsada: Madonna, Antonio Banderas, Jonathan Pryce, Jimmy Nail, Victoria Sus
dźwięk: AC3 (5.1) - angielski
napisy: #polskie#
dodatki: bezpośredni dostęp do scen
obraz:
dźwięk:
dodatki:
"Evita" to film o życiu i śmierci Evy Peron (Madonna). Jej losy są komentowane przez Che (Antonio Banderas), który robi to w sposób bystry i dowcipny.
Eva Duarte była piosenkarką, modelką i aktorką. Pewnego dnia podczas występów spotkała na swej drodze Juana Perona, który zakochał się w niej od pierwszego wejrzenia. Eva zgodziła się zostać jego żoną i pomogła mu zdobyć niemal absolutną władzę prezydencką w Argentynie, a sama została Pierwszą Damą. Społeczeństwo początkowo traktowało ją nieufnie, jednak szeroko zakrojonymi akcjami społecznymi i charytatywnymi Eva Peron zdobyła sobie szacunek i uwielbienie całego narodu . Miała też inna pasje - uwielbiała klejnoty i stroje. Jej tragiczna, przedwczesna śmierć pogrążyła w smutku całą Argentynę.
Scenariusz filmu oparty jest na słynnym, odnoszącym sukcesy na całym świecie, musicalu Andrew Lloyd Webbera.
Ocena:
Twoja ocena:
Komentarze (1)
  • pionteczek 
  • 12-01-2009 21:47
Witam! Gdzie mogę nabyć ten film? Bardzo mi zależy

Skomentuj:

Inne filmy z tego gatunku:
Christmas in Vienna VChristmas in Vienna V
Na dysku tym zarejestrowano świąteczny koncert, który odbył się w Wiedniu 21 grudnia 1997 r., z udziałem największych artystów operowych. Towarzyszyła im Vienna Symphony Orchestra po dyrekcją Stevena Mercurio. »
Wolfgang Amadeus Mozart - Don GiovanniWolfgang Amadeus Mozart - Don Giovanni
Kolejna płyta z kolekcji Herberta von Karajana. Tym razem z zapisem jednej z trzech genialnych oper Wolfganga Amadeusza Mozarta, zatytułowanej "Don Giovanni", powstałej w 1787 r. Opera składa się z dwóch aktów, każdy umieszczony na osobnej stronie dysku. »
Madonna - MusicMadonna - Music
Jest to pierwszy DVD Single, jaki miałem możliwość opisania. Na dysku jest teledysk "Music" w dwóch wersjach: zwykłej i rozszerzonej. Całość trwa zaledwie 9 minut. »
Więcej filmów z gatunku: muzyka »
2015-04-19,
godz. 21:50
Riddick
Hit dnia
CANAL+ Film
Obdarzony zdolnością widzenia w ciemności wojownik trafia na planetę pełną drapieżnych Szakali i Błotnych Demonów. Aby się z niej wydostać, wzywa ścigających go łowców nagród. »