Filmy: muzyka
A A A

Evita

Evita
tytuł oryginalny: Evita
dystrybutor: Vision Film Distribution Company
reżyseria: Alan Parker
obsada: Madonna, Antonio Banderas, Jonathan Pryce, Jimmy Nail, Victoria Sus
dźwięk: AC3 (5.1) - angielski
napisy: #polskie#
dodatki: bezpośredni dostęp do scen
obraz:
dźwięk:
dodatki:
"Evita" to film o życiu i śmierci Evy Peron (Madonna). Jej losy są komentowane przez Che (Antonio Banderas), który robi to w sposób bystry i dowcipny.
Eva Duarte była piosenkarką, modelką i aktorką. Pewnego dnia podczas występów spotkała na swej drodze Juana Perona, który zakochał się w niej od pierwszego wejrzenia. Eva zgodziła się zostać jego żoną i pomogła mu zdobyć niemal absolutną władzę prezydencką w Argentynie, a sama została Pierwszą Damą. Społeczeństwo początkowo traktowało ją nieufnie, jednak szeroko zakrojonymi akcjami społecznymi i charytatywnymi Eva Peron zdobyła sobie szacunek i uwielbienie całego narodu . Miała też inna pasje - uwielbiała klejnoty i stroje. Jej tragiczna, przedwczesna śmierć pogrążyła w smutku całą Argentynę.
Scenariusz filmu oparty jest na słynnym, odnoszącym sukcesy na całym świecie, musicalu Andrew Lloyd Webbera.
Ocena:
Twoja ocena:
Komentarze (1)
  • pionteczek 
  • 12-01-2009 21:47
Witam! Gdzie mogę nabyć ten film? Bardzo mi zależy

Skomentuj:

Inne filmy z tego gatunku:
Multimedia `99Multimedia `99
Poziom techniczny płyty jest wyższy niż poprzedniej. Lepiej też wygląda obraz i dźwięk, mimo braku prezentacji samej firmy, która była na pierwszym krążku. »
Aerosmith - Jak tworzono PUMPAerosmith - Jak tworzono PUMP
Jest to film dokumentalny poświęcony tworzeniu jednej z najlepszych płyt w historii zespołu (tak przynajmniej twierdzą autorzy filmu). Materiały z nagrań przeplatane są fragmentami teledysków i wypowiedziami członków zespołu. »
Phil Collins - Live And Loose In ParisPhil Collins - Live And Loose In Paris
Obraz jest poprawny. Dźwiękowi, niestety, brakuje "tego czegoś". W wersji LPCM jest nieco płaski, ale z dobrze brzmiącymi basami. »
Więcej filmów z gatunku: muzyka »
2014-07-29,
godz. 20:45
Ale Kino!
Alkoholik Adam Miauczyński zniszczył przez picie nie tylko siebie, ale i rodzinę. Po latach staje twarzą w twarz z synem, by prosić go o wybaczenie. »