Filmy: muzyka
A A A

Evita

Evita
tytuł oryginalny: Evita
dystrybutor: Vision Film Distribution Company
reżyseria: Alan Parker
obsada: Madonna, Antonio Banderas, Jonathan Pryce, Jimmy Nail, Victoria Sus
dźwięk: AC3 (5.1) - angielski
napisy: #polskie#
dodatki: bezpośredni dostęp do scen
obraz:
dźwięk:
dodatki:
"Evita" to film o życiu i śmierci Evy Peron (Madonna). Jej losy są komentowane przez Che (Antonio Banderas), który robi to w sposób bystry i dowcipny.

Eva Duarte była piosenkarką, modelką i aktorką. Pewnego dnia podczas występów spotkała na swej drodze Juana Perona, który zakochał się w niej od pierwszego wejrzenia. Eva zgodziła się zostać jego żoną i pomogła mu zdobyć niemal absolutną władzę prezydencką w Argentynie, a sama została Pierwszą Damą. Społeczeństwo początkowo traktowało ją nieufnie, jednak szeroko zakrojonymi akcjami społecznymi i charytatywnymi Eva Peron zdobyła sobie szacunek i uwielbienie całego narodu . Miała też inna pasje - uwielbiała klejnoty i stroje. Jej tragiczna, przedwczesna śmierć pogrążyła w smutku całą Argentynę.

Scenariusz filmu oparty jest na słynnym, odnoszącym sukcesy na całym świecie, musicalu Andrew Lloyd Webbera.
Ocena:
Twoja ocena:
Komentarze (1)
  • pionteczek 
  • 12-01-2009 21:47
Witam! Gdzie mogę nabyć ten film? Bardzo mi zależy

Skomentuj:

Inne filmy z tego gatunku:
Madonna - MusicMadonna - Music
Jest to pierwszy DVD Single, jaki miałem możliwość opisania. Na dysku jest teledysk "Music" w dwóch wersjach: zwykłej i rozszerzonej. Całość trwa zaledwie 9 minut. »
James Taylor - LiveJames Taylor - Live
Na dysku zarejestrowano koncert, który odbył się 30 maja 1998 r. w Nowym Jorku w kinie Beacon. James Taylor prezentuje swoje największe przeboje. Koncert był transmitowany na żywo w USA w ogólnokrajowej sieci PBS. Na krążku znajduje się 25 pełnych wersji utworów. »
Cher - Live In ConcertCher - Live In Concert
Cher miała w zeszłym roku swój wielki powrót dzięki tanecznej płycie ""Belive". Właśnie ten krążek promuje koncert w Las Vegas, który w całości zawarty jest na dysku. Jest to jeden z najlepszych koncertów jaki widziałem, znakomity show ze znanymi utworami, praktycznie każdy z nich to wielki przebój. »
Więcej filmów z gatunku: muzyka »
2015-07-30,
godz. 20:00
CANAL+ Film
Badacz afrykańskiej fauny zabiera na wyprawę dorastającą córkę i partnerkę. Wyprawa upływa na kłótniach i utarczkach do czasu, gdy podróżni zostają zaatakowani przez grupę kłusowników. »