Filmy: muzyka
A A A

Evita

Evita
tytuł oryginalny: Evita
dystrybutor: Vision Film Distribution Company
reżyseria: Alan Parker
obsada: Madonna, Antonio Banderas, Jonathan Pryce, Jimmy Nail, Victoria Sus
dźwięk: AC3 (5.1) - angielski
napisy: #polskie#
dodatki: bezpośredni dostęp do scen
obraz:
dźwięk:
dodatki:
"Evita" to film o życiu i śmierci Evy Peron (Madonna). Jej losy są komentowane przez Che (Antonio Banderas), który robi to w sposób bystry i dowcipny.
Eva Duarte była piosenkarką, modelką i aktorką. Pewnego dnia podczas występów spotkała na swej drodze Juana Perona, który zakochał się w niej od pierwszego wejrzenia. Eva zgodziła się zostać jego żoną i pomogła mu zdobyć niemal absolutną władzę prezydencką w Argentynie, a sama została Pierwszą Damą. Społeczeństwo początkowo traktowało ją nieufnie, jednak szeroko zakrojonymi akcjami społecznymi i charytatywnymi Eva Peron zdobyła sobie szacunek i uwielbienie całego narodu . Miała też inna pasje - uwielbiała klejnoty i stroje. Jej tragiczna, przedwczesna śmierć pogrążyła w smutku całą Argentynę.
Scenariusz filmu oparty jest na słynnym, odnoszącym sukcesy na całym świecie, musicalu Andrew Lloyd Webbera.
Ocena:
Twoja ocena:
Komentarze (1)
  • pionteczek 
  • 12-01-2009 21:47
Witam! Gdzie mogę nabyć ten film? Bardzo mi zależy

Skomentuj:

Inne filmy z tego gatunku:
Madonna - MusicMadonna - Music
Jest to pierwszy DVD Single, jaki miałem możliwość opisania. Na dysku jest teledysk "Music" w dwóch wersjach: zwykłej i rozszerzonej. Całość trwa zaledwie 9 minut. »
Depeche Mode The Videos 86 - 98Depeche Mode The Videos 86 - 98
Niestety, jakość dysku pozostawia wiele do życzenia. Obraz, zwłaszcza w starszych teledyskach, jest nie najlepszy, a i w nowszych produkcjach też nie można uznać go za dobry. »
Jezioro łabędzie - Matthew BournesJezioro łabędzie - Matthew Bournes
Jest to dosyć nowoczesne wykonanie klasycznego baletu Piotra Czajkowskiego "Jezioro Łabędzie", którego fragmenty zna chyba każdy. »
Więcej filmów z gatunku: muzyka »
2014-09-16,
godz. 22:45
World War Z
Hit dnia
CANAL+
Gerry Lane był śledczym pracującym dla ONZ. Ze względu na rodzinę zdecydował się porzucić niebezpieczne zajęcie. Jadąc pewnego dnia samochodem z żoną i córkami, trafia na olbrzymi zator na ulicy. »