Filmy: muzyka
A A A

Evita

Evita
tytuł oryginalny: Evita
dystrybutor: Vision Film Distribution Company
reżyseria: Alan Parker
obsada: Madonna, Antonio Banderas, Jonathan Pryce, Jimmy Nail, Victoria Sus
dźwięk: AC3 (5.1) - angielski
napisy: #polskie#
dodatki: bezpośredni dostęp do scen
obraz:
dźwięk:
dodatki:
"Evita" to film o życiu i śmierci Evy Peron (Madonna). Jej losy są komentowane przez Che (Antonio Banderas), który robi to w sposób bystry i dowcipny.
Eva Duarte była piosenkarką, modelką i aktorką. Pewnego dnia podczas występów spotkała na swej drodze Juana Perona, który zakochał się w niej od pierwszego wejrzenia. Eva zgodziła się zostać jego żoną i pomogła mu zdobyć niemal absolutną władzę prezydencką w Argentynie, a sama została Pierwszą Damą. Społeczeństwo początkowo traktowało ją nieufnie, jednak szeroko zakrojonymi akcjami społecznymi i charytatywnymi Eva Peron zdobyła sobie szacunek i uwielbienie całego narodu . Miała też inna pasje - uwielbiała klejnoty i stroje. Jej tragiczna, przedwczesna śmierć pogrążyła w smutku całą Argentynę.
Scenariusz filmu oparty jest na słynnym, odnoszącym sukcesy na całym świecie, musicalu Andrew Lloyd Webbera.
Ocena:
Twoja ocena:
Komentarze (1)
  • pionteczek 
  • 12-01-2009 21:47
Witam! Gdzie mogę nabyć ten film? Bardzo mi zależy

Skomentuj:

Inne filmy z tego gatunku:
Jezioro łabędzie - Matthew BournesJezioro łabędzie - Matthew Bournes
Jest to dosyć nowoczesne wykonanie klasycznego baletu Piotra Czajkowskiego "Jezioro Łabędzie", którego fragmenty zna chyba każdy. »
Black Sabbath – The Last SupperBlack Sabbath – The Last Supper
Krążek z zapisem trasy koncertowej z zeszłego roku promującej płytę The Last Supper zespołu Black Sabbath,. Na płycie znalazło się trzynaście utworów tej grupy o łącznym czasie trwania prawie dwie godziny. »
Clapton Chronicles - The Best of Eric ClaptonClapton Chronicles - The Best of Eric Clapton
Obraz bardzo różny w zależności od teledysku. Od bardzo ładnego (żyleta) aż do takiego sobie. Dźwięk tak jak obraz, raz lepiej raz gorzej. Menu bardziej niż skromne, tylko wybór utworów. »
Więcej filmów z gatunku: muzyka »
2014-11-01,
godz. 21:00
Gra Endera
Hit dnia
CANAL+
Rok 2070. Minęło 40 lat od nieudanej inwazji obcych na Ziemię. Świat żyje w oczekiwaniu na powrót najeźdźców. Ender jest jedyną nadzieją ludzkości na ocalenie. »