Filmy: muzyka
A A A

Evita

Evita
tytuł oryginalny: Evita
dystrybutor: Vision Film Distribution Company
reżyseria: Alan Parker
obsada: Madonna, Antonio Banderas, Jonathan Pryce, Jimmy Nail, Victoria Sus
dźwięk: AC3 (5.1) - angielski
napisy: #polskie#
dodatki: bezpośredni dostęp do scen
obraz:
dźwięk:
dodatki:
"Evita" to film o życiu i śmierci Evy Peron (Madonna). Jej losy są komentowane przez Che (Antonio Banderas), który robi to w sposób bystry i dowcipny.
Eva Duarte była piosenkarką, modelką i aktorką. Pewnego dnia podczas występów spotkała na swej drodze Juana Perona, który zakochał się w niej od pierwszego wejrzenia. Eva zgodziła się zostać jego żoną i pomogła mu zdobyć niemal absolutną władzę prezydencką w Argentynie, a sama została Pierwszą Damą. Społeczeństwo początkowo traktowało ją nieufnie, jednak szeroko zakrojonymi akcjami społecznymi i charytatywnymi Eva Peron zdobyła sobie szacunek i uwielbienie całego narodu . Miała też inna pasje - uwielbiała klejnoty i stroje. Jej tragiczna, przedwczesna śmierć pogrążyła w smutku całą Argentynę.
Scenariusz filmu oparty jest na słynnym, odnoszącym sukcesy na całym świecie, musicalu Andrew Lloyd Webbera.
Ocena:
Twoja ocena:
Komentarze (1)
  • pionteczek 
  • 12-01-2009 21:47
Witam! Gdzie mogę nabyć ten film? Bardzo mi zależy

Skomentuj:

Inne filmy z tego gatunku:
West Side StoryWest Side Story
Piękna muzyczna historia tragicznej miłości dwojga ludzi z różnych, lecz bardzo bliskich światów. Nowoczesna wersja "Romeo i Julii" w scenerii Nowego Jorku lat 50. »
Metallica - S & MMetallica - S & M
Druga, po albumie Cunning Stunts, znakomita pozycja dla fanów zespołu Metallica. Tym razem jest to nietypowa, jak na zespół grający tak ciężką muzykę, propozycja. »
Celine Dion - The Colour of My Love - ConcertCeline Dion - The Colour of My Love - Concert
Jest to dysk raczej tylko dla fanów tej artystki, ci którzy szukają na nim jej najnowszych przebojów raczej się zawiodą. »
Więcej filmów z gatunku: muzyka »
2014-04-14,
godz. 20:00
Prawo krwi
Hit dnia
TVN 7
Przekonania wierzącego w moc sprawiedliwości policjanta zostają wystawione na próbę, gdy jego młodszy brat ginie z rąk gangstera. Rodzina oczekuje od niego pomocy w dokonaniu zemsty. »